ОПЕРАТИВНЕ РІШЕННЯ ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ КОМІСІЇ ТЕБ ТА НС

Дата: 27.06.2020 19:26

На изображении может находиться: на улице

Сьогодні відбулося позачергове засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Найголовніші питаннями порядку денного:

– Про протиепідемічний стан на території Київської області, пов’язаний із коронавірусом.

– Про виконання заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням об’єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, агропродовольчими ринками, закладами громадського харчування.

Окремо зупинилися на інформації, яка безпосередньо впливає на посилення карантину, а саме:

– завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19. Сьогодні в області це 21,33 % (норма – менше 50%);
– середня кількість ПЛР-тестувань. Зараз – 39,68 (норма – понад 24 % на 100 тис. населення за останні 7 днів);
– коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19. Нині 6,5 % (норма менше 11%);
– динаміка зростання випадків інфікування COVID-19. Маємо 51,28% (норма не більше 10%).

Тож, з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у Київській області ознак для посилення протиепідемічних заходів (показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить останні три дні більше 10%), відповідно до подання головного санітарного лікаря області, комісія вирішила:

З сьогоднішнього дня, 26 червня 2020 року, ОБМЕЖИТИ:

– проведення масових заходів (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних) у приміщеннях, встановити максимально допустиму кількість осіб – 10, за умови дотримання епідеміологічних правил;

– час роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності скоротити до 22 години.

ПОСИЛИТИ КОНТРОЛЬ:

– за дотриманням протиепідемічних заходів при здійсненні регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень у міському, приміському, міжміському внутрішньообласному сполученні;

– за дотриманням протиепідемічних заходів на ринках, в закладах торгівлі, харчування, дитячих дошкільних навчальних закладах;

– встановити контроль щодо безумовного виконання суб’єктами господарювання обмежувальних протиепідемічних заходів під час погіршення протиепідемічної ситуації в області.

Також:

– провести роз’яснювальну роботу серед населення області через ЗМІ, соціальні мережі та інші канали інформації щодо важливості дотримання протиепідемічних заходів під час погіршення протиепідемічної ситуації в області;

– щоденно проводити моніторинг протиепідемічної ситуації на території області та у разі змін показників епідемічної ситуації ініціювати проведення позачергового засідання Київської обласної комісії ТЕБ та НС щодо розгляду питання із запровадження або скасування послаблення протиепідемічних заходів.

Обмеження впроваджено до поліпшення епідеміологічної ситуації у Київській області.

Пресслужба Київської облдержадміністрації.