Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно)

Дата: 01.07.2020 15:31

КАРЛАШ ОЛЕКСІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ Указом Президента України № 93/2020 від 18 березня 2020 року, "за самовіддане служіння Українському народові, особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Голова Богуславської ОТГ Вячеслав ДЯЧЕНКО, т.в.о. голови Богуславської РДА Олександр САЛАТА, голова Богуславської районної ради Володимир ЗАМИРАЙЛО та військовий комісар Богуславського РВК Сергій СИНЬОГУБ вручили почесну нагороду батькам Олексія та висловили слова вдячності і підтримки рідним.