Здійснено забір матеріалів для здійснення лабораторних досліджень стану води в місцях відпочинку

Дата: 14.07.2020 14:10

Вчора спеціалістами КП БМР "Богуславблагоустрій" було здійснено забір матеріалів для здійснення лабораторних досліджень стану води в місцях відпочинку (згідно переліку).

У відповідності до рішення №53/7 від 18.06.2020 року "Про заходи з організації місць відпочинку на р. Рось до оздоровчого сезону"(https://rada.info/upload/users_files/25299709/docs/a9e456768efb5e21625ce35a7a77a5fe.pdf) начальником КП БМР "Богуславблагоустрій" було укладено договір з Миронівською МРВЛД ДУ "Київський ОЛЦ МОЗ України" згідно якого загальна вартість виконаних робіт (послуг) за угодою складає 18309, 00 грн. (вісімнадцять тисяч триста дев'ять грн. 00 коп.) в тому числі ПДВ 20 %: 3051, 50 грн. Забір води здійснювався:

місто Богуслав:

- вул. Мисайлівська "Стара баня";

- вул. Ватутіна, "Третя купальня";

- вул. Острів "Казка";

- вул. Дачна "Бруно";

- вул. Корсунська "Яма"; - вул. Заросянська "Банно - пральний комбінат";

село Хохітва:

- "Плити";

- "Перетічок";

село Розкопанці:

- "Росьова";

- "Іванівка";

село Біївці;

село Дешки;

село Тептіївка;

село Калинівка;

Про результати досліджень буде проінформовано виконавчий комітет Богуславської міської ради та громадськість ОТГ.