ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 15.07.2020 11:44

??16 липня 2020 року о 16.00 в приміщенні Богуславської міської ради за адресою: м. Богуслав, вул. Шевченка, 40, відбудеться обговорення питання коригування проекту по очистці Богуславського водосховища, а саме: роботи пов'язані з поліпшення технічного стану Богуславського водосховища з метою захисту від підтоплення та затоплення територій в межах Богуславської міської ради в звя'зку з прийняттям рішення Київської обласної ради від 22 червня 2020 року про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів на 2020 рік, що фінансуються за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Запрошуються до участі в обговоренні депутати Богуславської міської ради, члени виконавчого комітету Богуславської міської ради та громадяни м. Богуслав і ОТГ.