Богуславський РС ГУ ДСНС України у Київській області інформує!

Дата: 15.07.2020 15:45

Літній період для пожежно-рятувальної служби є одним з найвідповідальніших у році. Адже до звичайних проблем додається й така глобальна як ризик пожеж під час зернозбиральної кампанії, що може потягнути за собою великі матеріальні втрати. Тож 15 липня рятувальники Богуславського району провели черговий профілактичний рейд по місцях збору врожаю. Під час роз’яснювальної роботи поспілкувалися з працівниками сільськогосподарської техніки, нагадали правила пожежної безпеки під час збору врожаю. Особливу увагу звертали на технічний стан комбайнів, стан забезпеченості зернозбиральних агрегатів, тракторів та автомобілів сертифікованими вогнегасниками, наявність хлопавок та лопат. В кінці бесід всім вручили пам’ятки з правилами пожежної безпеки під час жнив, адже легше попередити пожежу чим її загасити.

Начальник Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області полковник служби ЦЗ Володимир ПОНОМАРЕНКО