Богуславська міська рада отримала першу відповідь від Черкаської обласної державної адміністрації щодо екологічного стану річки Рось

Дата: 29.07.2020 09:25

Згідно з рішенням № 608-25-VІІ  від 30.06.2020 року «Про звернення депутатів Богуславської міської ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України щодо  екологічного стану річки Рось» виконавчим комітетом було направлено листи до громад, де протікає р.Рось з проханням спільно піднімати питання вирішення екологічного стану річки, враховуючи стурбованість мешканців Богуславської громади та численні їх звернення до виконавчих органів та депутатів Богуславської міської ради. На даний момент ми отримали першу відповідь від Черкаської обласної державної адміністрації. З нетерпінням чекаємо відповіді від Кабінету міністрів України та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.