Нарада щодо підготовки до відкриття та роботу дошкільних закладів в умовах адаптивного карантину

Дата: 04.08.2020 16:35

На сьогоднішній нараді міського голови В. М. Дяченка, першого заступника міського голови Ю. М. Лелеки, заступника з питань діяльності виконавчих органів Є. Є. Янушевича, начальника соціально-гуманітарного управління виконавчого комітету Богуславської міської ради О. В. Поліщук та завідуючих КДНЗ Богуславської ОТГ говорили про підготовку до відкриття та роботу дошкільних закладів в умовах адаптивного карантину.
На момент відкриття садочки забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами, але для подальшого їх повноцінного функціонування керівниками були подані пропозиції по закупівлі дошкільних закладів миючими, господарчими та медичними засобами міською радою. Також обговорили підготовку дошкільних працівників до відкриття дошкільних закладів, проходження медоглядів та ПЛР тестів на Covid-19.