Літературний конкурс "Богуславська мініатюра" до 175-ї річниці переїзду Марко Вовчок до Богуслава

Дата: 06.08.2020 13:55

Організатори - садиба зеленого туризму Готель "Два коти"Музей історії Богуславщини.

Участь у конкурсі можуть взяти всі охочі.
Умови участі в конкурсі:
- написати прозовий твір - новелу, оповідання, есей, нарис до 1750 знаків;
- один автор - один твір;
- у творі дія має відбуватися в Богуславі або згадуватися Богуслав.

Відбір:
- усі твори, які відповідатимуть вимогам, будуть надіслані журі, яке обере три найкращі твори, ще один твір-переможець обере садиба "Два коти";
- журі обиратиме твори, не знаючи авторів;
- на сторінках Музею та садиби 21.08 будуть викладені усі, допущені до конкурсу, твори. Мешканці міста зможуть лайками обрати найкращий твір. Голосування лайками триватиме з 21.08, 10:00 до 22.08, 22:00.

Призи:
- про переможців ми повідомимо на наших сторінках до 23.08.
- кожен із 4-х переможців отримає сертифікат на суму 100 грн та квиток до Музею історії Богуславщини;
- особливого переможця обере садиба "Два коти", додатковий подарунок - можливість відвідати сауну з компанією до 6 осіб безкоштовно.

У листі з прикріпленим твором має бути контактна інформація: ім'я, прізвище, номер телефону, назва твору та речення "З умовами конкурсу "Мініатюра Богуславська" згідний, згідна".

Твори приймаємо до 20.08, 20:00 на адресу villa.2cats@gmail.com

Бажаємо успіхів!