Засідання 28 сесії

Дата: 06.08.2020 13:58

На 28 (позачерговій) сесії Богуславської міської ради більшістю голосів депутатів було підтримано рішення про прийняття до комунальної власності Богуславської міської об’єднаної територіальної громади (в особі Богуславської міської ради) бюджетних установ (майна, майнових прав) і прийняття комунального некомерційного підприємства «Богуславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (майна, майнових прав) та забезпечення повноважень щодо їх управління.
Також було вирішено ПОВТОРНО ( адже на 27 сесії від 27.07.2020 року депутати вже приймали рішення щодо призупинення роботи підприємства ТОВ "Глобал Спец Текс, але керівництво фабрики проігнорувало рішення сесії і вже на наступний день було відновлено виробництво) рекомендувати власникам ТОВ «Глобал Спец Текс» призупинити роботу підприємства ТОВ «Глобал Спец Текс» розташованого в м.Богуслав вул.Шевченка, 85 до отримання всіх дозвільних документів для діяльності підприємства. Звернутись до начальника Богуславського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури та начальника Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП у Київській області.
Відео матеріали можна переглянути за посиланням - https://www.facebook.com/boguslavrada/videos/2371203386518966