Під час виїзної наради по перевірці підготовки закладів до нового навчального року міський голова В. М. Дяченко відвідав Богуславське НВО "Ліцей №3 МАН".

Дата: 07.08.2020 11:17

Працівники ліцею активно здійснюють підготовку до навчально - виховного процесу.
Вячеслав Михайлович і директор ліцею Людмила Федорівна обговорили можливість укомплектування відповідного штатного розпису для повноцінного забезпечення навчально – виховного процесу в умовах карантину, здійснення косметичного ремонту в туалетній та душовій кімнаті, роздягальні спортивного залу закладу.