Обухівським управлінням забезпечено понад 1703 млн. грн. платежів до Зведеного бюджету України

Дата: 07.08.2020 14:56

Обухівським управлінням забезпечено понад

1703 млн. грн. платежів до Зведеного бюджету України

До Державного бюджету України Обухівським управлінням ГУ ДПС у Київській області забезпечено надходжень в сумі                                                                                     791 млн грн, що на 101,6 млн грн перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

За основними платежами до державного бюджету показники становлять:

- податок на додану вартість – забезпечено 398,4 млн грн, це на 64,2 млн грн перевищує надходження  на 01.08.2019 року

- податок на прибуток підприємств – надійшло 83,2 млн грн;

- податок з доходів фізичних осіб – надійшло 197 млн грн;

- військовий збір – надійшло 50,8  млн гривень.

Надходження до місцевих бюджетів за січень-липень 2020 року складають 912,8 млн грн, що на 69,2 млн грн перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

Основні бюджетоутворюючі податки  забезпечені наступним чином:

- податок з доходів фізичних осіб – надійшло 589,3 млн грн, що на 58,4 млн грн. перевищують надходження відповідного періоду минулого року ;

- податок на нерухоме майно - надійшло 34,5 млн грн ;

- по платі за землю - надійшло 84,4 млн грн ;

- єдиний податок - надійшло 124,1 млн грн.

Сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склала майже 582 млн гривень. Це на 6,6 млн грн більше показника відповідного періоду минулого року.

Обухівське управління наголошує на тому, що своєчасна та повна сплата податків і зборів до бюджетів усіх рівнів – це одна з передумов відновлення фінансової стабільності та добробуту  нашої країни та кожного її громадянина.

Обухівське управління