Шановні громадяни!

Дата: 10.08.2020 15:05

Шановні громадяни!

ЗГІДНО ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 22 ЛИПНЯ 2020 РОКУ №641 Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2
З метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та на виконання заходів ефективної протидії поширення коронавірусної інфекції тимчасово особистий прийом громадян у приміщенні Богуславської міської ради – ПРИЗУПИНЕНО.
Відповідно до Закону України “Про звернення громадян” у Вас є можливість подати звернення не тільки особисто під час прийому, а й шляхом направлення поштою, надсилання електронного звернення за допомогою мережі Інтернет, а також подання усного звернення за допомогою засобів телефонного зв’язку.
Просимо використовувати вказані способи подання звернення:
Скринька для кореспонденції (біля міської ради).
Поштова адреса: вул. Шевченка, 40, м. Богуслав, 09701.
Подати усне звернення за допомогою засобів телефонного зв’язку – телефон - 5 – 34 – 54.
Подати електронне звернення:
boguslav_mrada@ukr.net