Нарада міського голови Дяченка В.М. з в.о. старост с. Біївці, с. Киданівка, с. Розкопанці, с. Хохітва, с.Тептіївка, с.Вільховець

Дата: 11.08.2020 11:15

На сьогоднішній нараді міського голови В. М. Дяченка з в.о. старостами сіл обговорили підготовку дошкільних та навчальних закладів до нового навчального року. Також присутні взяли участь у онлайн нараді під головуванням голови Київської обласної державної адміністрації В. Володіна та обговорили стан підготовки господарського комплексу та об'єктів соціально - культурного призначення Київської області до роботи в осінньо - зимовий період 2020/2021 року, матеріально - технічне забезпечення та створення належних умов роботи територіальних виборчих комісій під час підготовки та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року.