Пам’ятка на період дії карантину

Дата: 12.08.2020 13:11

Пам’ятка на період дії карантину

Адміністрація  ДПУ  «Міжнародний дитячий центр «Артек», згідно з постановою Головного державного санітарного лікаря України  від 30 липня 2020 року N 43 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», повідомляє про те, що на період карантину у закладі забороняється:

• відвідування дітей батьками, особами, що їх замінюють та іншими особами;
  • проведення батьківських днів (відвідування дитини).

Звертаємо Вашу увагу, що до перевезення організованої групи до закладу та при прийомі до закладу не допускаються діти без медичної довідки встановленого зразка (форма 079/о) «Медична довідка на школяра, що виїздить у дитячий оздоровчий табір», у тому числі: дані про щеплення, результати огляду на педикульоз, довідка про епідоточення, видана не пізніше, ніж за 3 дні до заїзду.

Перевезення дітей автотранспортом до дитячого закладу здійснюється лише у респіраторах (без клапану) або захисних масках, так, щоб були покриті рот і ніс.

В разі виявлення у дитини, при прийомі до закладу підвищеної температури тіла понад 37,2 С або ознак респіраторних захворювань така дитина до закладу не допускається.

Прийом учасника зміни відбувається при наявності:

• копії документа, що посвідчує особу дитини (свідоцтво про народження / паспорт);
  • згоди від батьків дитини (осіб, що їх замінюють) на обробку персональних даних дитини (на участь дитини в інтерв’ю, фото та відео зйомку, а також дозволяють використовувати фото та відео матеріали в некомерційних цілях, включаючи друковану продукцію, на сайті ДПУ МДЦ «Артек»»).
  • медичної довідки встановленого зразку (ф.079/о, затверджена наказом МОЗ України);
  • заяви від батьків дитини (осіб, що їх замінюють) про надання згоди на проведення в ДПУ «МДЦ «Артек» необхідних діагностичних та лікувальних процедур у разі захворювання дитини;
  • анкета для батьків.

Діти, які не мають у наявності зазначених документів, до дитячого центру не приймаються.

У разі встановлення під час прийому дитини на відпочинок факту видачі путівки не за призначенням (дитина направлена до ДПУ "МДЦ "Артек" без відповідного медичного обстеження або з медичними протипоказаннями, з неналежним чином оформленою медичною довідкою, є молодшою або старшою від зазначеного віку) така дитина до ДПУ "МДЦ "Артек" не приймається і відбуває до місця проживання з особою, яка її супроводжує.