Засідання 30 сесії 7 скликання

Дата: 26.08.2020 09:25

На 30 сесії Богуславської міської ради більшістю голосів депутати підтримали:
- про надання матеріальної допомоги;
- про врегулювання земельних відносин;

-про внесення змін до рішення від 16.12.2019 року № 329-14-VІІ                                                                                           «Про міський бюджет Богуславської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

- про створення комунального закладу «Публічна бібліотека» Богуславської міської ради та затвердження Положення.

- про прийняття до комунальної власності Богуславської міської об’єднаної територіальної громади (в особі Богуславської міської ради) бюджетних установ (майна, майнових прав) та забезпечення повноважень щодо їх управління.

- про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення посад керівників комунальних закладів культури Богуславської міської ради.

-про прийняття до комунальної власності Богуславської міської об’єднаної територіальної громади (в особі Богуславської міської ради) об’єкту нерухомого майна.

-про завершення процедури приватизації об’єктів нерухомого майна об’єктів малої приватизації.

-про затвердження передавального акту по реорганізації Богуславського дошкільного виховного закладу №3 Богуславської міської ради шляхом приєднання до Богуславського комунального дошкільного навчального закладу (Центр розвитку дитини) № 1 «Малятко» Богуславської міської ради.

Відео матеріали можна переглянути за посиланням - https://www.facebook.com/watch/live/?v=2837380329824987