Дата: 14.09.2020 08:00

В рамках меморандуму про співпрацю між компанією "Богуславенерджі" (засновником якої є відома норвезька компанія Scatec Solar) та громадою Богуслава для потреб КП "Богуславблагоустрій" було придбано та передано цілий комплекс електро та бензоінструменту, а саме: бензиновий генератор, помпу для відкачки брудної води, бензопилу, висоторіз, повітродувку, бензо-коси та інший інструмент та витратні матеріали до нього.

Сподіваємось, що завдяки цій ініціативі та новим інструментам, робота людей, що працюють в "Богуславблагоустрій" та роблять наше місто чистим та доглянутим, стане набагато ефективнішою! Зробимо наше місто кращим разом!