Дата: 11.09.2020 08:28

Керівництво Богуславської ОТГ висловлює подяку ТОВ "Богуславенерджі" за активну співпрацю та участь в розвитку Богуславської громади.

Сьогодні на баланс садочків були передані новенькі рушнички та дитяча постільна білизна.

Нагадуємо, що завдяки підписаному Меморандуму між Богуславською міською радою та ТОВ "Богуславенерджі" в 2020 році вже неодноразово надавалась спонсорська підтримка ЦПМСД у вигляді закупівлі антисептичних засобів, халатів з поліпропілену, бахіл, захисних медичних шапочок, фільтрувальних респіраторів, діагностичні офтальмо-отоскопічні набори Kawa Combilight, маніпуляційні столики, Аналізатори сечі Citolab Reader.

Для стаціонарного відділення Богуславського районного територіального центру соціального обслуговування було придбано миючі матраци, чохли та здійснено проплату по обробці даху протипожежними речовинами, гарантійний строк дії яких близько 2-х років.

Компанія "Богуславенерджі" придбала та передала для потреб: Будинку школяра 2 моноблоки та 3 ноутбуки Hewlett Packard.
Богуславського ліцею №2:
- Ноутбуки НР 250 G7 - 12 шт.
- Телевізори Xiaomi Mi LED TV 4A 32 - 8 шт.
- Дошки 5-и поверхневі iBoard iB100x300 G5 - 4 шт.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю за для розвитку Богуславської громади.