Дата: 05.10.2020 14:24

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до п.3 ст. 215 ЗУ «Про культуру» конкурсна комісія з конкурсного добору на посаду директора КЗ «Музеї історії Богуславщини» соціально-гуманітарного управління виконавчого комітету Богуславської міської ради повідомляє кандидатів про своє перше засідання, яке відбудеться 12 жовтня 2020 року о 15.30 год. за адресою м. Богуслав, вул. Острів, 1, ІІ поверх КЗ «Музеї історії Богуславщини», методичний кабінет бібліотеки. Комісія працюватиме за наступною Повісткою дня:

1. обрання голови конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора КЗ «Музеї історії Богуславщини» Богуславської міської ради;
  2. визначення способу голосування;
  3. розгляд документів поданих кандидатами на посаду директора КЗ «Музеї історії Богуславщини» Богуславської міської ради на відповідність кваліфікаційним вимогам;
  4. визначення дати, часу та місця проведення другого засідання конкурсної комісії з добору на посаду директора КЗ «Музеї історії Богуславщини» Богуславської міської ради, на якому проводитиметься співбесіда з кандидатами, під час якої заслуховуються публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Про результати розгляду документів, а також дату та час проведення другого засідання, невідкладно буде повідомлено кандидатів засобом звязку зазначеним в автобіографії.

Наказ №28-аг від 21 вересня 2020 року "Про затвердження складу комісії з конкурсного добору на посаду директора КЗ «Музеї історії Богуславщини»

Відомості про матеріальну-технічну базу КЗ «Музеї історії Богуславщини»

Кандидати на посаду директора КЗ «Музеї історії Богуславщини» соціально-гуманітарного управління виконавчого комітету Богуславської міської ради

П.І.П. Додані документи