Шановні жителі Богуславської ОТГ! Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня захисника України!

Дата: 14.10.2020 08:10

Шановні жителі Богуславської ОТГ!

Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня захисника України!

Це свято відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці.
Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.

Хочу висловити найщиріші вітання ветеранам, учасникам бойових дій, військовослужбовцям, усім воїнам, які колись захищали, і тепер надійно стоять на захисті суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості держави, миру та спокою нашого народу, та вшанувати всіх, хто носить високе звання Захисника України.

Вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім, хто несе військову службу в зоні бойових дій, їхній відданості українському народові, незламній силі волі та героїзму.

Нехай щира любов до України, народна повага і підтримка надають всім захисникам нашої держави сил у благородній справі служіння Батьківщині, а Пречиста Богородиця допомогає в встановленні миру та спокою на рідній землі.

З повагою, міський голова Богуславської ОТГ В. Дяченко.