Богуславський РС ГУ ДСНС України у Київській області інформує!

Дата: 11.11.2020 15:57

08 листопада о 09:35 на пункт зв’язку 13-ї ДПРЧ м. Богуслав надійшло повідомлення про знаходження артилерійського снаряда який знаходиться за адресою:  Київська області, Богуславський р-н, с. Івки на околиці села.

Для обстеження місцевості на місце події було здійснено виїзд СОГ Богуславського ВП ГУ НП у Київській області у складі якої був представник Богуславського  гарнізону ГУ ДСНС України у Київській області.

Рятувальники провівши ідентифікацію встановили, що даним вибухонебезпечним предметом виявилось артилерійський снаряд діаметром 122 мм. часів Другої світової війни.

У зв’язку із відвідуванням великої кількості громадян лісових масивів, рятувальники застерігають усіх бути особливо обережними та суворо дотримуватись правил безпеки та алгоритму дій при виявленні вибухонебезпечних та схожих на них предметів та негайно телефонувати на 101 чи 102.

Начальник 3-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області підполковник служби ЦЗ Микола Свистун