Богуславський РС ГУ ДСНС України інформує!

Дата: 20.11.2020 09:00

19 листопада в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» співробітники Богуславського районного сектору завітали до учнів Богуславського ліцею № 3.

Протягом зустрічі рятувальниками було наголошено про наслідки дитячих пустощів з вогнем, правила поведінки в побуті, на водних об’єктах та в екосистемах. Також користуючись нагодою, рятувальники наголосили про небезпеку виявлення вибухонебезпечних предметів та правила поведінки при їх виявленні.

Наприкінці заходу учням були роздані розмальовки на протипожежну тематику, після чого діти подякували рятувальникам за проведену розповідь, обіцяючи в майбутньому дотримуватись правил пожежної безпеки у різних життєвих ситуаціях.

Начальник Богуславського РС ГУ ДСНС

України у Київській області