Шановні працівники органів місцевого самоврядування!
Дата: 07.12.2020 08:46
Кількість переглядів: 307
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/ba448fb5cbb8102f4ea2efc877f32f50.jpg)
Щиро вітаємо вас із Днем місцевого самоврядування! З нагоди свята прийміть слова вдячності за Вашу сумлінну та самовіддану працю на благо розвитку територіальної громади, в ім’я розквіту рідного краю. Бажаємо усім працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад, ветеранам самоврядної ниви міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку. Хочемо побажати вам у цей день сил, наснаги, успіхів у роботі, здоров’я та щастя й, звичайно ж, мирного неба над головою.
З повагою міський голова Віталій Хоменко
« повернутися