Богуславський РС ГУ ДСНС України інформує!

Дата: 10.12.2020 14:11

10 грудня рятувальники Богуславського районного сектору провели робочу зустріч з міським головою Богуславської ОТГ.

Рятувальники обговорили з керівником громад основні напрямки спільної роботи, направлені на підтримання на належному рівні безпеки громадян в ОТГ. Одним з ключових питань під час зустрічі було обговорення по створенню підрозділу цивільного захисту або призначення відповідальної особи з питань цивільного захисту, про створення комісії з питань ТЕБ та НС, про створення місцевої пожежної охорони, про розроблення цільової програми природнього та техногенного характеру, про проходження навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування з питань цивільного захисту та пожежної безпеки а також про захисні споруди цивільного захисту, які перебуває на території Богуславської ОТГ.

У підсумку учасники зустрічі обмінялися думками щодо гарантування безпеки громадян у об’єднаній територіальній громаді та висловили свої пропозиції щодо питань, котрі обговорювались під час заходу.