Дата: 15.12.2020 09:45

14 грудня 2020 року в залі засідань Богуславської міської ради відбулось 2 пленарне засідання 1 сесії VIII скликання. На засіданні були присутні голова Богуславської ОТГ Віталій Хоменко, заступники міського голови Салата О.П., Гогуля О.М., депутати, громадськість, представники ЗМІ. На засіданні вирішували питання про створення фінансового управління Богуславської міської ради, про внесення змін до структури виконавчих органів ради, про утворення старостинських округів та затвердження їх Положень, питання щодо початку реорганізації Дибинецької, Ісайківської, Мисайлівської, Москаленківської, Саварської, Синицької та Шупиківської сільських рад шляхом приєднання до Богуславської міської ради.

Також важливим питанням було затвердження кількісного і персонального складу постійних депутатських комісій Богуславської міської ради, що вже сьогодні дасть можливість розпочати роботу комісій.