20 грудня – День вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС та Національної поліції

Дата: 18.12.2020 14:38

Напередодні відбулися заходи з приводу Дня  вшанування пенсіонерів та ветеранів системи Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України. З нагоди свята до ветеранів та пенсіонерів системи Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України звернулися голова Богуславської міської ради Віталій Хоменко та начальник Богуславського відділення поліції Миронівського відділення поліції Олександр Кучер. За значний внесок в справу  боротьби зі  злочинністю та віддану службу народові України пенсіонерів та ветеранів системи МВС та Національної поліції нагородили почесними грамотами.