Богуславський РС ГУ ДСНС України інформує!

Дата: 13.01.2021 15:09

13 січня рятувальники Богуславського районного сектору провели інформаційно-роз'яснювальну роботу в приватному житловому секторі с. Шупики Богуславської ОТГ щодо безпечного поводження з вогнем у побуті.
 Метою подібних заходів є інформування населення щодо правил пожежної безпеки вдома та перевірка їхніх знань щодо безпеки в побуті та в різних життєвих ситуаціях.

Під  час заходу працівники Богуславського районного сектору пояснювали жителям, що треба робити, щоб через неправильне користування пічним опаленням не трапилася пожежа.

У ході інформаційно-роз’яснювальної роботи громадяни мали змогу отримати кваліфіковані відповіді на всі питання щодо протипожежної безпеки. Для ефективного засвоєння отриманої інформації фахівці ДСНС надали жителям листівки та тематичні пам’ятки.

Начальник Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області полковник служби ЦЗ Володимир ПОНОМАРЕНКО