Богуславський відділ Кагарлицької місцевої прокуратури" повідомляє!

Дата: 22.01.2021 13:45

За результатами  підтримання Богуславським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури публічного обвинувачення у кримінальному провадженні відносно громадянина Г. Богуславський районний суд Київської області 21.01.2021  виніс обвинувальний  вирок за ч. 1 ст. 185 КК України, а саме крадіжку майна громадянина Ч. на суму майже 3 тис.  грн., яка відбулася на початку 2020 року під час спільного розпиття спиртних напоїв. Оскільки обвинувачений відшкодував  матеріальні  збитки  та  сприяв суду  у встановленні  істини у справі,  громадянина Г. засуджено до штрафу в розмірі 1700 грн.

Місцева прокуратура наголошує, що за вчинення таємного викрадення чужого майна із 01.07.2020  законодавством змінено санкції кримінальної відповідальності і тепер такі дії караються штрафом від однієї тисячі до трьох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить від 17 до 51 тисячі гривень або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років.

Начальник Богуславського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури                           Р.Піголь