Рятувальники Богуславського РС провели інструктаж по правилах пожежної безпеки з учителями Богуславського академічного ліцею №1

Дата: 09.02.2021 12:55

08 лютого рятувальники Богуславського РС провели інструктаж по правилах пожежної безпеки з учителями Богуславського академічного ліцею №1 . Наочно продемонстрували як необхідно користуватися первинними засобами пожежогасіння у разі виникнення пожежі. Бесіда проходила в дискусійному режимі, де учителя задавали різноманітні питання та радилися з деяких питань щодо пожежної безпеки на робочому місці та побуті. Під час бесіди рятувальники розповіли працівникам про основні вимоги правил пожежної безпеки, наведли приклади пожеж із летальними наслідками, а також нагадали як потрібно діяти під час виявлення вибухонебезпечних предметів та правила поведінки на кризі.

Спілкування відбулося у жвавій і динамічній атмосфері