20 лютого - День пам’яті Героїв Небесної Сотні!
Дата: 20.02.2021 17:17
Кількість переглядів: 295
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/810f618d438c8610aa0e020ccc4c720a.jpg)
Вшануймо хвилиною мовчання пам'ять Героїв України, що боролись проти тотального бандитського режиму та російської агресії. Вони віддали своє життя за волю, за свободу і незалежність українського народу.Схиляємо голови, віддаючи глибоку шану всім, хто поклав своє життя за свободу рідної землі. Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них!
Слава Україні! Героям слава!
З повагою Богуславський міський голова Віталій Хоменко
« повернутися