Дата: 22.02.2021 13:51

7 сесія Богуславської міської ради VIII скликання відбулась вже за новою адресою по вул.Франка, 4. За ініціативи міського голови Віталія Хоменка засідання розпочалось хвилиною мовчання щоб вшанувати пам'ять загиблих воїнів в Афганістані, Героїв Небесної Сотні та нашого земляка, аграрія, науковця,  заслуженого працівника сільського господарства України Даниленка Анатолія Степановича.  На порядку денному 7 сесії розглядались питання надання матеріальної допомоги, врегулювання земельних відносин. Крім того, депутати одноголосно підтримали затвердження звіту міського голови, затвердження звітів про виконання сільських бюджетів та міського бюджету територіальної громади за 2020 рік та інше. На засіданні були присутні 26 депутатів, представники ЗМІ та громадськість.