Дата: 09.03.2021 13:20

З нагоди відзначення 207-річниці від Дня народження видатного українського поета Тараса Шевченка відбулося покладання квітів до пам’ятника Великому Кобзареві.

У заході взяли участь заступник міського голови Олександр Гогуля, секретар ради Владислав Шпак, начальник соціально-гуманітарного управління Оксана Поліщук, начальник відділу культури, молоді та спорту Тетяна Куценко та інші.

Після короткої історичної довідки про життя поета  до присутніх звернувся заступник міського голови Олександр Гогуля, який наголосив на актуальності творчої спадщини Шевченка. У виконанні учасника гуртка «Юні екскурсоводи» ЦДЮТ Богуславської громади  Шевченка Матвія прозвучав відомий вірш Кобзаря «Мені однаково, чи буду…»