Богуславський РС ГУ ДСНС України у Київській області інформує!

Дата: 11.03.2021 08:02

З настанням весни  в період з 01 березня 2021 року по 10 березня 2021 року в місті Богуслав та Богуславському районі  було здійснено 3 бойових виїздів, з них  3 на пожежі. Місцями виникнення  пожеж являються 2 пожежі, які виникли в житловому секторі та 1 пожежа яка виникла на транспортному засобі. Причинами загорань є: коротке замкнення електромережі - 2 пожежі, порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації газових приладів - 1 пожежа. Внаслідок пожеж, які виникли за цей період в житловому секторі загинуло 2 людей.  Богуславський РС ГУ ДСНС України  у Київській області вкотре звертається до мешканців громад про дотримання елементарних правил пожежної безпеки в Україні. Пам’ятайте у випадку пожежі телефонуйте 101 !

Начальник Богуславського РС ГУ

ДСНС України у Київській області