Програма Президента України. Велике будівництво.

Дата: 11.03.2021 14:47

Київська область: відремонтовано 5 км дороги та шляхопровід на Р-03 Північно-Східний обхід м.Києва. У 2020 році в рамках програми Президента «Велике будівництво» на дорозі Р-03 оновлено ділянки дороги та відремонтовано шляхопровід через залізницю. Дорога загальною протяжністю 26,4 км має стратегічне значення для Київського регіону та Бориспільського району в цілому, адже сполучає між собою два міжнародні автошляхи М-03 Київ — Харків — Довжанський та М-01 Київ — Чернігів — Нові Яриловичі. Фактично весь вантажний транспорт рухається в обхід м. Бориспіль цією дорогою. 5 км дороги було оновлено протягом 2020 року, включно зі шляхопроводом через залізничну колію довжиною 114 метрів. Для повного оновлення цієї дороги необхідно відремонтувати ще 13 км. У рамках виконання ремонтних робіт було посилено дорожній одяг на основному проїзді, укріплено узбіччя, відремонтовано водопропускні труби, влаштовано два шари асфальтобетонного покриття, встановлено дорожні знаки. У 2021 році, враховуючи стратегічне значення дороги, продовжимо її ремонт на найбільш зруйнованих ділянках.