У РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА» НА КИЇВЩИНІ ЦЬОГОРІЧ ВІДРЕМОНТУЮТЬ П’ЯТЬ ШКІЛ І ШІСТЬ ДИТСАДКІВ

Дата: 11.03.2021 15:30

Цього року на Київщині у рамках президентської програми «Велике будівництво» оновлять п’ять шкіл. Завдяки цьому будуть покращені умови для навчання близько двох тисяч учнів.

На цьому наголосив очільник обласної державної адміністрації Василь Володін сьогодні, 11 березня.

«Ми продовжуємо працювати над розвитком соціальної інфраструктури нашого регіону. Серед першочергових планів – відбудова низки освітніх і спортивних об’єктів. Завдяки цьому ми зможемо комплексно покращити умови для розвитку дітей на Київщині. Це надважливе завдання, тож ми посилено працюємо в цьому напрямі», – зазначив Василь Володін.

Також у планах – будівельні роботи в шести дитсадках, які загалом розраховані на тисячу дітей. Окрім цього, ці об’єкти створять 45 нових місць для дошкільнят у таких населених пунктах, як Лебедівка, Синяк та Згурівка.

У рамках програми «Велике будівництво» Київщина отримає і п’ять об’єктів спортивної інфраструктури. Зокрема йдеться про фізкультурно-оздоровчий комплекс в Миронівці, стадіон в Переяславському та низку спортивних блоків у навчальних закладах.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА