Богуславський РС ГУ ДСНС України у Київській області інформує!

Дата: 16.03.2021 15:00

16 березня 2021 року на виконання доручення Прем’єр – міністра України від 27.01.2021 року № 2768/1/-21 та окремого доручення ДСНС України від 27.01.2021 № В-2 «Про позапланові перевірки» у власності, володінні, користуванні яких перебувають готелі, пансіонати, хостели, будинки для людей похилого віку та осіб з інвалідністю працівники Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області було проведено позапланову перевірку будівель та  території ТОВ «ТЕМП» ( ТОК «Гончарі» та база відпочинку Сонячний Бір» )  за адресою: Київська область, Богуславський район, с. Дибинці, вул. Ланок. Під час заходу рятувальниками перевірено стан первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, утримання електрогосподарства, забезпеченість об’єкта протипожежним водопостачанням, а також наявність та працездатність систем протипожежного захисту. Особливу увагу звернули на стан шляхів евакуації.