Богуславський РС ГУ ДСНС України у Київській області повідомляє!

Дата: 19.04.2021 10:51

Богуславський РС ГУ ДСНС України у Київській області повідомляє, що відповідно до Закону України № 1367 IX «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за перешкоджання у проведенні перевірок з питань пожежної та техногенної безпеки», який набув чинності 30 березня 2021 року було значно збільшено суму штрафів за статтею 185-14. Тепер створення перешкод у діяльності уповноважених посадових осіб центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки, пов’язаній з проведенням перевірок за статтею 185-14 КУпАП  тягне за собою накладення штрафу в розмірі від 100 до 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян  (від 1700 до 3400 грн). Те саме діяння вчинене повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення –  від 200 до 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 3400 до 5100 грн). Відповідно до Закону України № 1366 IX «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення вимог пожежної та техногенної безпеки», який набув чинності 30 березня 2021 року було значно збільшено суми штрафів за статтями 183 та 188-8. За завідомо неправдивий виклик спеціальних служб за статтею 183 КУпАП  на осіб може накладатися штраф в розмірі від 50 до 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян  (від 850 до 3400 грн). Також, тепер за порушення вимог статті 188-8 (невиконанння приписів, розпоряджень та постанов центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки) може накладатися штраф на посадових і фізичних осіб – підприємців від 100 до 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 1700 до 3400 грн). Те саме діяння, вчинене повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення – тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб та фізичних осіб – підприємців від 200 до 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Т.в.о. начальника Богуславського РС ГУ ДСНС

України у Київській області