Богуславський РС ГУ ДСНС України у Київській області інформує!

Дата: 19.04.2021 15:27

З 15 по 23 квітня на виконання протокольного рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС рятувальники Богуславського РС, спільно з представниками місцевих лісових господарств, територіальних громад та поліції  розпочали обстеження населених пунктів та об’єктів, що межують з лісовими масивами або розташовані безпосередньо на їх території. Ними проведені обстеження пожежних водойм, а також наявність мінералізованих захисних та протипожежних смуг в населених пунктах. Дані обстеження проводяться для забезпечення пожежної безпеки природних екосистем та з метою попередження (мінімізації наслідків) виникнення надзвичайних ситуації, пов’язаних з лісовими пожежами.

Також до мешканців сіл були доведені основні вимоги правил пожежної безпеки щодо недопущення пожеж в природних екосистемах.