Богуславська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує!

Дата: 21.04.2021 09:26

22 квітня 2021 року о 10.00 год. відбудеться "Міні-ярмарок вакансій" з ПрАТ «Вентиляційні системи» в приміщенні Богуславського центру зайнятості, за адресою: м. Богуслав, вул. Заросянська, 1. Захід відбудеться в он-лайн режимі із застосуванням Skype (https://join.skype.com/KNkCbmeT0GIE).

ПрАТ «Вентиляційні системи» активно розвивається, створює нові робочі місця і, в зв’язку з цим є потреба у працевлаштуванні більше 130 працівників.

- Ливарник пластмас – 30 чол. – заробітна плата 7500 грн. на випробувальний термін; потім від виробітку в середньому 14400 грн.

- Налагоджувальник ТПА – 1 чол. - заробітна плата 7500 грн. на випробувальний термін; потім від виробітку в середньому 12000 грн.

- Вантажник - 3 чол. - заробітна плата 7500 грн. на випробувальний термін; потім від виробітку в середньому 10000 грн.

- Складальник виробів з пластмас – 50 чол. - заробітна плата 7500 грн. на випробовувальний термін; потім від виробітку в середньому 12000 грн.

- Маляр-штукатур - 4 чол. - заробітна плата в середньому 7500 грн. -10000 грн.

- Слюсар-електромонтажник 10 чол. - заробітна плата 7500 грн. на випробувальний термін; потім від виробітку в середньому 15000 грн.

- Слюсар з механоскладальних робіт - 10 чол. - заробітна плата 7500 грн. на випробувальний термін; потім від виробітку в середньому 15000 грн.

Працевлаштування на підприємстві відбувається згідно чинного законодавства, крім того працівникам надається корпоративне харчування, безкоштовне медичне страхування, забезпечення спецодягом і засобами захисту, здійснює довіз працівників власним транспортом до місця роботи (близько 60 маршрутів), є гуртожиток (робітничий хостел). На деяких посадах є можливість працювати вахтовим методом (по 2 тижні). Після проходження медичного огляду роботодавець компенсує працівнику витрати за його проходження.

Довідки за ???? 045-61-5-14-60

Сектор взаємодії з роботодавцями Богуславської районної філії Київського обласного центру зайнятості