22 квітня відзначають Міжнародний  день Матері -  Землі!

Дата: 22.04.2021 13:16

22 квітня відзначають Міжнародний  день Матері -  Землі!

«Народ, який нищить свою землю, нищить себе.»

Франклін Рузвельт

Довкілля повинно бути в категорії національної безпеки. Захист наших природних ресурсів так само важливо, як і захист кордонів держави. Ми зловживаємо землею тому, що сприймаємо її як суспільну власність, що нам належить. Коли ми подивимось на неї, як на єдність, до якої ми належимо, можливо, почнемо використовувати її з любов’ю і повагою.

Земля - це колиска Людства і люди повинні відійти від споживацького ставлення  до Матері - Природи, і прийти до гармонії і взаємоповаги.

В рамках Дня Землі в Богуславській громаді триває 2х місячник по благоустрою населених пунктів «За чисте довкілля». За розпорядженням міського голови проводяться екологічні акції «Посади своє дерево» та «Вежа пам’яті: Вікові дерева - коріння нації». По завершенню всіх цих робіт буде зроблено детальний аналіз і ми будемо бачити, що нам вдалося зробити по збереженню нашого довкілля.

Провідний спеціаліст відділу земельних ресурсів,

агропромислового комплексу та екології Петро Пидюра

(фото - С.Хмельов)