28 квітня в Україні відзначають День охорони праці!

Дата: 23.04.2021 15:11

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці. Цього року він  присвячений вшануванню пам’яті загиблих на виробництві та проведений на території ДНЗ "Богуславський центр професійно - технічної освіти" під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки і здоров’я на роботі».  Заступник міського голови Олександр Салата, в.о.начальника управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Київській області Георгій Гаміць, в.о. Богуславського відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування  Сергій Старенькій, в.о. директора ДНЗ «Богуславський ЦПТО» Сергій Кукла привітали присутніх та вшанували пам'ять загиблим на виробництві хвилиною мовчання і покладанням квітів біля пам'ятного знаку на "Алеї пам'яті загиблим на виробництві".