Вебінар щодо застосування РРО/ПРРО у 2021 році відбувся у Богуславській ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Дата: 26.04.2021 11:03

Головне управління ДПС у Київській області продовжує проводити вебінари, під час яких платники інформуються про актуальні питання та зміни податкового законодавства. Новації в застосуванні РРО та ПРРО у 2021 році - такою була тема вебінару,  що відбувся  в Богуславській ДПІ  ГУ ДПС у Київській області 22  квітня  2021 року у режимі онлайн зв’язку. У заході взяли участь заступник начальника ГУ ДПС у Київській області Володимир ЛУГОВСЬКИЙ та начальник Богуславської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Вікторія ПІДОПРИГОРА. Учасників  вебінару інформували про вимоги щодо застосування РРО у 2021 році та про розширення сфери їх застосування з 01 січня 2022 року. Також у заході приділено увагу на те, що з 01.08.2020року реєстраторами розрахункових операцій можуть бути не тільки класичні РРО, але і програмні  РРО - тобто, це можуть бути смартфони, планшети, ноутбуки та інші засоби, на які для їх використання в якості касових апаратів необхідно встановити відповідне програмне забезпечення та мати безперервний доступ до Інтернету. Для цього ДПС розроблено та надано для користування два безкоштовних програмних рішення ”Програмний реєстратор розрахункових операцій” та фіскальний додаток пРРОсто, що призначені для проведення розрахункових операцій та розміщені на офіційному вебпорталі ДПС. У ході засідання начальник Богуславської ДПІ нагадала платникам, що у випадку пошкодження особистого ключа, не можна використовувати  ПРРО. Тож  розрахункові операції не здійснюються до моменту отримання нового ключа або підключення резервного РРО. Аналогічна вимога поширюється і у разі виявлення несправностей ПРРО або його викрадення. Наприкінці лектори відповіли на запитання учасників вебінару.