Сьогодні – День Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф. Кожного року 26 квітня Україна й увесь світ згадує Чорнобильську катастрофу.

Дата: 26.04.2021 14:29

З нагоди  35-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС  пройшли  заходи вшанування пам’яті ліквідаторів аварії та постраждалих від Чорнобильської катастрофи. У рамках заходу відбулося нагородження чорнобильців грамотами за їх особисту мужність, самовідданість і високий професіоналізм. Також очільник Богуславської територіальної громади Віталій Хоменко виступив зі словами вдячності ліквідаторам за вагомий внесок у справу подолання наслідків катастрофи. Побажав міцного здоров’я, щастя, довгих років життя, миру, благополуччя та добробуту.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку на честь ліквідаторів аварії на ЧАЕС вшанували пам’ять тим, хто ціною свого власного життя зупинив страшну світову катастрофу!