Шановні жителі Богуславської громади!
Дата: 02.05.2021 09:51
Кількість переглядів: 575
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/3bde0969ac7abab74f501cd27adf12ef.jpg)
Шановні жителі Богуславської громади!
Від щирого серця вітаю усіх вас зі світлим святом Великодня! Бажаю вам благодаті, добробуту, миру, міцного здоров’я, сімейного затишку, спокою в душі, Божого благословення. Нехай радісні Пасхальні дні принесуть у вашу оселю радість, віру, надію і любов. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
З накращими побажаннями міський голова Віталій Хоменко
« повернутися