Дата: 09.05.2021 10:26

У рамках відзначення 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, з метою вшанування пам’яті полеглих, 09 травня було здійснено традиційний об’їзд пам’ятних знаків, обелісків, братських могил Богуславської територіальної громади. В акції вшанування взяли участь голова Богуславської територіальної громади Віталій Хоменко, перший заступник міського голови Олександр Салата, заступник з питань діяльності виконавчих органів Олександр Гогуля, секретар ради Владислав Шпак, депутат Київської обласної державної адміністрації Арташес Татоян, начальник відділу культури, молоді та спорту Тетяна Куценко, представники ветеранських організацій воїнів-інтернаціоналістів та  воїнів АТО/ООС. Учасники об’їзду покладали квіти до кожного пам’ятника та вшановували Героїв хвилиною мовчання.