У рамках відзначення 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні...
Дата: 09.05.2021 10:26
Кількість переглядів: 331
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/ac298610f2d22ac24d36fd5e03de82d9.jpg)
У рамках відзначення 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, з метою вшанування пам’яті полеглих, 09 травня було здійснено традиційний об’їзд пам’ятних знаків, обелісків, братських могил Богуславської територіальної громади. В акції вшанування взяли участь голова Богуславської територіальної громади Віталій Хоменко, перший заступник міського голови Олександр Салата, заступник з питань діяльності виконавчих органів Олександр Гогуля, секретар ради Владислав Шпак, депутат Київської обласної державної адміністрації Арташес Татоян, начальник відділу культури, молоді та спорту Тетяна Куценко, представники ветеранських організацій воїнів-інтернаціоналістів та воїнів АТО/ООС. Учасники об’їзду покладали квіти до кожного пам’ятника та вшановували Героїв хвилиною мовчання.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/34abc7e0efa632c41fd01ff186e134bf.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/3142e2799a907a3e1038d0e2eae6261f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/3dc9bc167bb820b5f4f10d82d0e23776.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/4a413e099da4d726df7c0192afc9f347.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/872acdeaa6c463b03f33aa5859dbc717.jpg)
« повернутися