Благоустрій території КЗ «Богуславська школа мистецтв»

Дата: 12.05.2021 11:11

З приходом весни у населених пунктах Богуславської територіальної громади традиційно організовують заходи з благоустрою. Цьогорічна весна також не стала виключенням із правил.

Працівники КП БМР «Богуславблагоустрій» провели комплекс  робіт по благоустрою території КЗ «Богуславська школа мистецтв», а саме – облаштували клумбу та встановили скульптуру Божої Матері, яку сьогодні освятив настоятель храму Покрови Божої Матері отець Ігор.

Виконавчий комітет Богуславської міської ради висловлює подяку всім працівникам КП БМР «Богуславблагоустрій» за проведену роботу, за  забезпечення чистоти, порядку та поліпшення санітарного, естетичного стану території громади.