Київська область, Обухівський район

Богуславська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує!

Дата: 19.05.2021 09:16

Засідання «круглого столу» щодо  можливостей та переваг  електронних сервісів ДПС відбулось в Богуславській ДПІ ГУ ДПС у Київській області

18 травня 2021 року в Богуславській ДПІ ГУ ДПС у Київській області  відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Можливоті та переваги електронних сервісів».

У заході взяла участь начальник Богуславської ДПІ ГУ ДПС у Київській області  Вікторія  ПІДОПРИГОРА.

Під час засідання начальник Богуславської ДПІ Вікторія  ПІДОПРИГОРА докладно інформувала учасників засідання про використання та можливості електронних сервісів ДПС, запросила  платників використовувати електронні сервіси податкової служби та спілкуватися дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

Богуславська ДПІ ГУ ДПС у Київській області