Київське вище професійне училище будівництва і архітектури проводить набір учнів на 2021-2022 навчальний рік!

Дата: 26.05.2021 08:30

Київське вище професійне училище будівництва і архітектури - це державний професійно-технічний навчальний заклад, який готує кваліфікованих робітників для будівельної галузі м.Києва та області. В училищі створені всі умови як для одержання професій, так і для набуття якісних знань із загальноосвітньої підготовки. Для цього функціонують 23 аудиторії, 9-ть майстерень, 1 лабораторія, 5 приміщень для проведення гурткової роботи, бібліотека з читальним залом, спортивний зал, стадіон.  На території КВПУБіА функціонує гутрожиток на 420 місць. Проживання безкоштовне. Учні нашого училища постійно займають призові місця в конкурсах профмайстерності, в міських олімпіадах із загальноосвітніх предметів. На І курсі учні набувають професійних навичок у навчальних майстернях. Учні ІІ курсу проходять виробниче навчання на підприємствах. Зароблені кошти в кількості 50% виплачуються учням.