Інформація щодо якості атмосферного повітря за період 17.05-23.05.2021 в   межах  м.  Богуслава   Богуславської  територіальної   громади

Дата: 28.05.2021 09:07

Інформація щодо якості атмосферного повітря за період 17.05-23.05.2021

в   межах  м.  Богуслава   Богуславської  територіальної   громади

З метою інформації  громадян про стан навколишнього природного середовища відповідно до ст. 25, 25-1 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» Департамент екології та природних ресурсів КОДА надав інформацію дослідження якості  атмосферного повітря станцією спостереження, що знаходиться в м. Богуслав  по вул. Польова, 40.

Засоби вимірювання, які застосовуються при відбору проби повітря - сигналізатор - аналізатор газів «Дозор - С» для вимірювання SO2, NO2, CO; блок детектування гамма - випромінювання БДБГ- 09 для вимірювання потужності еквівалентної дози гамма- випромінювання.

Середнє значення результатів дослідження за тиждень :

Оксид вуглецю ( СО)-----  0,0000 мг/ м3 при нормі 3,0 мг/ м3;

Діоксид азоту ( NO2 )------- 0,0087 мг/ м3 при нормі 0,04 мг/ м3;

Діоксид сірки (SO2)---------- 0,0006 мг/м3 при нормі 0,05мг/ м3;

Потужність ЕДР-----------------0,1446 мк3в/ год. при нормі 0,57мк3в/год.

Перевищення граничнодопустимих концентрацій забруднюючих речовин на відстані чутливості контрольно - вимірювальних приладів не виявлено.

Петро  Пидюра, провідний спеціаліст відділу агропромислового розвитку, екології та використання земель с/г призначення

(Фото - С.Хмельов)