Прийом громадян міським головою Віталієм Хоменко в селах Хохітва, Киданівка, Біївці
Дата: 01.06.2021 15:44
Кількість переглядів: 529
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/ad99c94625fb329ebc90f2f9bc082ace.jpeg)
Сьогодні міський голова Віталій Хоменко провів прийом в селах Хохітва, Киданівка, Біївці. Жителі сіл звертались з різними проблемними питаннями та проханнями. Кожне звернення вже в роботі. У визначений термін жителі отримають відповідь щодо розв’язання проблем. За результатами прийому міський голова надав доручення відповідальним особам для відпрацювання у межах повноважень органів місцевого самоврядування.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/6af76709fe7f9ca31238789af9da0013.jpeg)
« повернутися