Акти приймання-передачі, якими ТОВ «Богуславкомінвестсервіс» передає соціально-гуманітарному управлінню виконавчого комітету Богуславської міської ради котельні навчальних закладів в належному та робочому стані

Дата: 11.06.2021 10:00

На 12 (позачерговій) сесії Богуславської міської ради VIII скликання, яка відбудеться 15 червня 2021 року, буде знову підніматись питання  надання дозволу соціально-гуманітарному управлінню виконавчого комітету Богуславської міської ради на передачу котелень закладів освіти в господарське відання. Виконавчий комітет Богуславської міської ради надає для ознайомлення акти приймання-передачі, якими ТОВ «Богуславкомінвестсервіс» передає соціально-гуманітарному управлінню виконавчого комітету Богуславської міської ради котельні навчальних закладів в належному та робочому стані.

Акти приймання-передачі